Sifariş et xidmət şərtləri
Sifariş etmək üçün müştəri www.fizza.az saytında qeydiyyatdan keçib ABŞ və Türkiyədə yerləşən anbarların ünvanlarını əldə etmiş olur. Növbəti addımda müştəri kart vasitəsilə alış-veriş edib məhsulları anbarımızın ünvanına sifariş edir. Məhsullar anbara çatdırılan kimi şirkətimiz onları Azərbaycana yollayır.
İkinci yol:
Əgər müştəri sifarişi özü edə bilmirsə, o zaman məhsulların dəyərini şirkətimizə onlayn kart vasitəsilə ödəyir. Sonra biz məhsulları müştərinin əvəzinə əldə edirik və Azərbaycana yollayırıq.
Fizza şirkəti sizə təcili sifariş xidmətini təklif edir. Təcili sifarişlər adi növbədən çıxarılır və 15-30 dəqiqə ərzində yerinə yetirilir.
Məhsullar anbara çatdırıldıqdan sonra müştəriyə izləmə nömrəsi təqdim olunur. Sonra biz məhsulu yollama prosesinə keçirik. Adətən bu proses 5-7 gün təşkil edir.
Məhsulların çatdırılma haqqını bir neçə üsülla ödəyə bilərsiz - bank kartı, MilliÖn, Hesab.az və ya nəğd şəkildə bağlamanı ofisimizdən təhvil alanda. Məhsulun ödəniş haqqı bütün bağlamaların ümumi çəkisindən asılıdır.
Fizza şirkəti satıcı firmanın göndərdiyi məhsulun orijinallığına, keyfiyyətinə və tərkibinə, məhsulun satıcı firmanın anbarında olmamasına, sifarişin satıcı firma tərəfindən imtina edilməsinə görə heç bir məsuliyyət daşımır. Belə halda müştəri birbaşa satıcı firmaya müraciyyət etməlidir.
Müştərinin səbətində olan bütün məhsullar ümumi ödənilsə sifarişlər bir yerdə yerinə yetirilir. Səbətdə olan məhsullar ayrı ödənilsə sifarişlər müxtəlif vaxtda yerinə yetirilə bilər.
Əgər sifarişin rəsmiləşdirilməsi zamanı hər hansı problem yaranarsa müştəri SMS və ya e-mail vasitəsilə məlumatlandırılacaq.
Şirkət aşağıda qeyd olunan məhsulların çatdırılması ilə məşğul olmur:
- Azərbaycan Respublikasına fiziki şəxslər tərəfindən gətirilməsi və beynəlxalq poçt vasitəsi ilə alınması qadağan olunmuş mallar
- Pulların və poçt ödənişi nişanlarının buraxılması üçün avadanlıqlar
- İnsan orqanları və toxumaları
- Zinət əşyaları, qiymətli daşlar və metallar
- Canlı heyvanlar və flora
- Partlayıcı, tezalışan və ya digər təhlükəli maddələr, eləcə də radioaktiv maddələr
- Zəhərli və toksikoloji maddələr
- Bioloji və infeksion maddələr
- Civə, kimyəvi reaktivlər və turşular
- İnsanın şərəf və ləyaqətini alçaldan, milli və dini hissiyatını təhqir edən materiallar
- Tez xarab olan qida məhsulları
- Narkotik və psixotrop maddələr, onlardan istifadə üçün ləvazimat
- Akkumulyatorlar
- Amortizatorlar
- Öz xüsusiyyətinə və ya qablaşdırılmasına görə poçt işciləri üçün təhlükə yarada bilən, digər poçt göndərişlərinin və poçt avadanlıqlarının zədələnməsinə, xarab olmasına və ya çirklənməsinə səbəb olan göndərişlər

1 TRY = 0.0939 AZN 1 USD = 1.7 AZN 1 USD = 17.9363 TRY
To place an order, a customer must register at www.fizza.az to get the addresses of warehouses located in the United States and Turkey. Then, the customer place an order to the address of our warehouse and pays for the purchase by card. As soon as the goods are delivered to the warehouse, we send them to the Azerbaijan.
Second:
If the customer cannot place an order on his own, he pays the cost of the goods to our company online. After payment, we make a purchase and send it to the Azerbaijan.
Fizza execute orders in serial mode. Usually all orders are accepted in sequence. In this case the time of the order varies, so we offer you an urgent order service.
Urgent orders are excluded from the normal queue, and placed in a separate. Usually urgent orders are carried out within 15-30 minutes.
As soon as the order are delivered to our warehouse abroad the customer will be provided with the tracking number to track his purchase. After placing the order and making the payment, we begin the process of sending the goods, which usually takes 5-7 days.
There are some forms of payment permitted for on-line purchases on the www.fizza.az: bank cards, MilliÖn, Hesab.az and cash . Shipping fee depends on the weight of each parcel.
Fizza is not responsible for the quality, authenticity and content of the goods sent by the seller, for the lack of goods in the seller’s warehouse, for the cancel of order by the seller. In such cases, the customer should contact the seller directly.
In total payment of all items in the customer’s card, orders are made together. In separately payment of goods in the card, orders can be carried out at different times.
If there is any problems in order process, the customer will be informed about it by SMS or e-mail.
Company doesn`t ship:
- Goods prohibited for transportation through the customs border of the Azerbaijan Republic by natural persons
- Products prohibited by Turkey (liquid products, equipment, goods containing batteries)
- Service and civilian weapons, all articles of military purpose, explosives, military equipment, the circulation of which is forbidden by the legislation of the Republic of Azerbaijan